Inspirujemy do działania. Rozwiązujemy problemy pracodawców.

Zleceniodawca:
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Opis projektu:

Rozstrzygnięty został ogłoszony przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu – filia Wrocław przetarg na dostawę materiałów promocyjnych wykorzystywanych na potrzeby działań informacyjno-promocyjnych związanych z Krajowym Funduszem Szkoleniowym.
Krajowy Fundusz Szkoleniowy to część Funduszu Pracy, która jest przeznaczona na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców – kursów, szkoleń, studiów podyplomowych itp. To pracodawcy decydują na jakie kursy, szkolenia czy też studia wyślą swoich pracowników. A są to standardowe kursy językowe, obsługi maszyn i urządzeń, ale też np. kursy architektoniczne, czy też opiekuna w żłobkach. Według założeń KFS ma pomóc zapobiegać utracie pracy w związku ze zmianą oczekiwań pracodawców co do kompetencji pracowników. O środki do powiatowych urzędów pracy może wystąpić każdy pracodawca, który sam wybiera instytucję szkoleniową. Może na ten cel otrzymać dofinansowanie w wysokości 80 proc. kosztów szkolenia, albo nawet 100 proc., jeśli dotyczy to mikroprzedsiębiorstw.

Realizacje:
koncepcja i projekty graficzne materiałów promocyjnych
materiały promocyjne i reklamowe: podstawki pod telefony tzw. poduszki, podkładki pod kubki, piłki antystresowe, scyzoryki wielofunkcyjne,
ceramika reklamowa: kubki magiczne,
opakowania reklamowe: torby bawełniane,
elektronika reklamowa: pamięci USB,
oznakowanie i systemy wystawiennicze: roll-up’y.

Data:
luty – marzec 2017