By ochronić dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe Borów Tucholskich.

Zleceniodawca:
Samorządy miast Brusy i Czersk.

Opis projektu:
Już od ponad roku realizowany jest projekt „Borowiackie Szlaki”, który ma na celu ochronę cennego przyrodniczo ekosystemu Borów Tucholskich oraz minimalizowanie stopnia ingerencji w przyrodę poprzez skanalizowanie rozproszonego ruchu turystycznego na wyznaczone, niezagrażające środowisku naturalnemu szlaki. Skanalizowanie ruchu turystycznego ma spowodować zachowanie cennego ekosystemu Borów Tucholskich bez negatywnego oddziaływania na turystykę, będącą bardzo istotnym elementem gospodarki regionu.
W ramach przedsięwzięcia powstaje sieć miejsc postojowych oraz baz wypadowych dla turystów, wyposażonych w podstawowe elementy małej infrastruktury. Planowane jest także odnowienie istniejących szlaków turystycznych oraz wytyczenie nowych.
Dla realizowanego w Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie przez Powiat Tucholski w partnerstwie z Gminami Brusy i Czersk projektu wykonaliśmy gadżety promocyjne: dzięcioła – ekologiczną zabawkę z drewna, koszulki polo (damskie i męskie), czapka z daszkiem, torby z papieru ekologicznego oraz drewniane długopisy.

Realizacje:
branding materiałów reklamowych,
odzież reklamowa: t-shirty, czapki z daszkiem
materiały reklamowe: smycze reklamowe, długopisy drewniane,
opakowania reklamowe: torby papierowe,
gry, zabawki: zabawka dzięcioł drewniany

Data:
sierpień – wrzesień  2012

© 2024 Media Consulting Agency - Theme by Themefyre