Lubuskie warte zachodu.

Zleceniodawca:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Opis projektu:
W 2010 r. Media Consulting Agency wygrała dwa postępowania przetargowe ogłoszone przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego na realizację materiałów reklamowych i promocyjnych dla Departamentu Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Wydziału Promocji Województwa i Komunikacji Społecznej, w związku z kampanią „Lubuskie – warte zachodu”.
Zlecenia obejmowały m.in.: pamięci USB, długopisy, notesy z karteczkami samoprzylepnymi, czapki z daszkiem, koszulki polo (damskie i męskie), bidony, smycze reklamowe, rękawice bramkarskie dziecięce, wiatraczki, baloniki na patyczkach, cukierki krówki, torby papierowe, torby lniane, podkłady na biurko, etui na laptopa, opaski na rękę, lampki USB oraz zawieszki odblaskowe.

Realizacje:
branding – projekty graficzne
materiały poligraficzne: podkłady na biurko
artykuły reklamowe i promocyjne: baloniki na patyczkach, bidony, długopisy metalowe, długopisy plastikowe z zawieszką, etui na laptopa, frotki, notesy z karteczkami samoprzylepnymi, opaski na rękę, piłki plażowe, dziecięce rękawice bramkarskie, smycze reklamowe, uchwyty na torebkę, wiatraczki, zawieszki odblaskowe
słodycze reklamowe: cukierki krówki
elektronika reklamowa: lampki USB, przenośne pamięci USB
opakowania reklamowe: torby lniane, torby papierowe
odzież reklamowa: czapki z daszkiem, koszulki polo damskie, koszulki polo męskie

Data:
maj – wrzesień 2010

© 2024 Media Consulting Agency - Theme by Themefyre