Opracowanie, produkcja, dostawa materiałów promocyjnych dla Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.

Zleceniodawca:
Górnośląski Związek Metropolitalny, Katowice.

Opis projektu:
Górnośląski Związek Metropolitalny to dobrowolne stowarzyszenie 14 górnośląskich miast na prawach powiatu, którego celem jest utworzenie dynamicznie rozwijającego się wielkomiejskiego ośrodka, zdolnego do skutecznej konkurencji z innymi ośrodkami metropolitalnymi w kraju i w Europie. Metropolia „Silesia” współfinansuje promocję inwestycyjną swoich miast członkowskich środkami unijnymi. Projekt „Inwestuj w Metropolii Silesia” obejmuje m.in. udział w targach Expo Real w Monachium w październiku tego roku, przygotowanie oferty oraz produkcję materiałów promocyjnych.
Oferta Metropolii „Silesia” została wzbogacona o przygotowany przez Media Consulting Agency pakiet dedykowanych upominków promocyjnych: kubków termoizolacyjnych, poziomnic i taśm mierniczych, parasoli, latarek LED, oryginalnych kubków i breloków oraz ekskluzywnych zestawów golfowych. Upominki w eleganckich torbach prezentowych będą wręczane gościom odwiedzającym stoisko targowe.

Realizacje:
branding – projekty graficzne
artykuły reklamowe i promocyjne: kubki termoizolacyjne, poziomnice z brelokiem, taśmy miernicze, parasole składane, latarki, kubki ceramiczne, breloki metalowe do kluczy, piłeczki golfowe, etui na piłeczki golfowe
opakowania reklamowe: torby papierowe
upominki VIP/gadżety prestige: parasole duże, zestawy do golfa, wizytowniki skórzane
odzież reklamowa: promocyjne: kurtki przeciwdeszczowe

Data:
sierpień – wrzesień 2012

© 2021 Media Consulting Agency - Theme by Themefyre