Move Your Imagination, and more...

Zleceniodawca:
Polska Organizacja Turystyczna (POT).

Opis projektu:
Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z ponad 100 narodowych organizacji turystycznych na świecie. Prowadzi wszechstronne działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej w kraju i zagranicą.
Głównym zadaniem Polskiej Organizacji Turystycznej jest wzmacnianie wizerunku Polski jako kraju nowoczesnego, o silnej i wyrazistej tożsamości zbudowanej na fundamencie dziedzictwa kulturowego oraz bogatego w atrakcyjne walory środowiska naturalnego.
Polska Organizacja Turystyczna realizuje swoje cele na poszczególnych rynkach poprzez swoje przedstawicielstwa (POIT) w 14 krajach świata.
Współpracuje z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi Efektem tej współpracy są licznie organizowane imprezy promujące wśród krajowych i zagranicznych turystów regiony, miasta i poszczególne lokalne produkty turystyczne. Wspólnie organizowane są także stoiska na targach, konkursy, seminaria i konferencje.
Kampania „Move Your Imagination – Polska zmienia oblicze” – na potrzeby której zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy artykuły promocyjne – miała na celu zaintrygowanie naszym krajem i uwypuklenie zmian jakie w nim zaszły w ostatnich latach. Zarówno hasło jak i nowy branding służyć miały przełamywaniu stereotypów na temat Polski. Główny nacisk położono na kwestie wizerunkowe podkreślając, że Polska jest krajem nowoczesnym, a Polacy mają poczucie humoru i dystans do siebie. Zderzenie różnych elementów: nowoczesnego designu z tradycyjnymi polskimi motywami, miało na celu pokazanie, że Polska odważnie sięga po nowoczesne i niestandardowe rozwiązania.

Realizacje:
koncepcja i projekty graficzne artykułów promocyjnych

materiały piśmienne:
notesy z karteczkami samoprzylepnymi, notesy z papierem po recyklingu, z długopisem, długopisy

materiały poligraficzne:
kalendarz książkowy, kalendarz ścienny przekładany

materiały reklamowe: podkładka pod mysz

elektronika reklamowa: pendrive

ceramika reklamowa:
filiżanka ze spodkiem, kubek porcelanowy z uchem

materiały VIP:
zestaw: długopis, pióro kulkowe, wydawnictwo na nośniku DVD, opakowanie – digipack

Data:
wrzesień 2012 – marzec 2013;
czerwiec – grudzień 2013;
marzec – kwiecień 2016

© 2024 Media Consulting Agency - Theme by Themefyre