Tu powstała Polska – promocja kulturowego produktu turystycznego Powiatu Gnieźnieńskiego.

Zleceniodawca:
Powiat Gnieźnieński.

Opis projektu:
Niewiele jest w Polsce miejsc, które tak jak Gniezno, łączą bogatą, wielowiekową historię z nowoczesnością i dynamicznym rozwojem. Przez przeszło dziesięć wieków Pierwsza Stolica Polski była świadkiem wydarzeń, których wagi nie sposób jest przecenić. To tu Bolesław Chrobry ugościł Ottona III, który roztoczył przed nim wizję zjednoczonej Europy. Właśnie w Katedrze Gnieźnieńskiej złożone zostały doczesne szczątki św. Wojciecha, a pierwsi polscy władcy przybywali tu na uroczystości koronacyjne. To w końcu na nieodległym Ostrowie Lednickim Mieszko I prawdopodobnie przyjął chrzest, co w zasadniczy sposób wpłynęło na dalsze losy młodego państwa.
Obecnie Gniezno i okolice nie pełnią już tak istotnej roli politycznej jak kiedyś, jednak wiele pamiątek z czasów ich świetności zachowało się do dziś. Katedra Gnieźnieńska – „Matka Polskich Kościołów”, palatium księcia Mieszka na Ostrowie Lednickim, czy Bazylika Trzemeszeńska są głównymi obiektami Szlaku Piastowskiego.
W ramach realizowanego w latach 2011-2013 projektu unijnego pn. „Tu powstała Polska – promocja kulturowego produktu turystycznego Powiatu Gnieźnieńskiego” który miał na celu promocję walorów turystycznych Gniezna i regionu, ze szczególnym uwzględnieniem ich bogatej historii Media Consulting Agency, wykonała pakiet upominków promocyjnych, w tym m.in. oryginalną talię 52 kart do gry, tematyczne zestawy widokówek oraz zakładek do książek.  Pakiet uzupełniały m. in.: t-shirty, pendrive’y, torby papierowe, bidony i galanteria piśmiennicza.

Realizacje:
opracowanie koncepcji i projektów graficznych: kart do gry, widokówek, zakładek, toreb reklamowych.
materiały poligraficzne: talie kart do gry, zestawy widokówek, zakładki do książek, torby reklamowe, kubki, koszulki t-shirt, pendrive, bidony, torby papierowe, roll-up.
materiały reklamowe: torby reklamowe, kubki, koszulki t-shirt, bidony, torby papierowe.
artykuły elektroniczne: pendrive’y.

Data:
sierpień – październik 2013

© 2021 Media Consulting Agency - Theme by Themefyre