Z nauką ścisłą za pan brat.

Zleceniodawca:
Miasto i Gmina Rypin

Opis projektu:
Projekt oświatowy „Z Nauką Ścisłą Za Pan Brat” realizowany będzie w latach 2009-2012 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Przewiduje się, że będzie w nim uczestniczyć 40 szkół podstawowych i 20 gimnazjów (około 5 tys. uczniów), znajdujących się na terenie gmin: Nowe Miasto Lubawskie, Łęczyca, Barcin, Skrwilno, Słupsk, Szczutowo, Wąpielsk i lider projektu – gmina i miasto Rypin.
Celem projektu jest wdrożenie ponadregionalnego programu podnoszącego poziom umiejętności oraz kompetencji o kluczowym znaczeniu dla zdolności do zatrudnienia oraz kontynuowania edukacji ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych, technologii informatyczno-komunikacyjnej i umiejętności uczenia się.
Na zlecenie gminy i miasta Rypin, Media Consulting Agency przygotowała i dostarczyła pakiety materiałów promocyjnych i reklamowych oraz pomocy szkolnych dla uczniów objętych projektem. Zrealizowane zlecenie obejmowało m.in.: plakaty A2, ulotki, ściany reklamowe, stojaki na ulotki, stojaki reklamowe typu twin baner, roll-up’y, notesy A4, długopisy z nadrukiem, długopisy w etui, linijki z nadrukiem, smycze z nadrukiem, kubki, teczki z gumką, segregatory, tabliczki informacyjne przydrzwiowe, tabliczki informacyjne na budynek, torby papierowe.

Realizacje:
koncepcja, projekty graficzne plakatów i roll-up’ów
pakiety materiałów promocyjnych i reklamowych oraz pomocy szkolnych
materiały poligraficzne: plakaty, ulotki
materiały reklamowe: notesy A4, długopisy z nadrukiem, długopisy w etui, linijki z nadrukiem, smycze z nadrukiem, kubki, teczki z gumką, segregatory, torby papierowe.
materiały wystawiennicze: ściany reklamowe, stojaki na ulotki, stojaki reklamowe typu twin baner, tabliczki informacyjne przydrzwiowe, tabliczki informacyjne na budynek.

Data:
marzec – maj 2009

© 2021 Media Consulting Agency - Theme by Themefyre